BioExpert® ODORSTOP Stop zápachu

Zoznam želaní
SKU: 114_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
bioExpert ODOR STOPNežiadaný zápach mizne hneď bioExpert ODOR STOP je tekutý prípravok na okamžité odstraňovanie zápachu. Obsahuje prírodné a syntetické látky, ktoré sa vyznačujú okamžitou reaktivitou...
Dostupnosť:

Skladom - 68ks

4.90 €

Popis

bioExpert ODOR STOP

Nežiadaný zápach mizne hneď

bioExpert ODOR STOP je tekutý prípravok na okamžité odstraňovanie zápachu. Obsahuje prírodné a syntetické látky, ktoré sa vyznačujú okamžitou reaktivitou voči zlúčeninám obsahujúcim síru a čpavok. Prostriedok mení molekuly zápachu na zbavené zápachu, netoxické, biodegradovateľne vedľajšie produkty, ktoré sú bezpečné pre ľudí, zvieratá a pre životné prostredie. Výrobok obsahuje aj malé množstvo parfumových látok, ktorých úloha spočíva v účinnom maskovaní zápachov. Tým spôsobom bezpochybnou výhodou výrobku bioExpert ODOR STOP je jeho dvojitý mechanizmus pôsobenia na zápachy – neutralizuje a maskuje. Použitie: Prípravok bioExpert ODOR STOP je možné používať priamo v prostredí, kde vznikajú zápachy:
  • Na miestach, kde sa skladujú odpadky...
  • Na miestach znečistených zvieratami...
  • V zapáchajúcich miestnostiach a miestnostiach, v ktorých sa nachádza pleseň...
  • V toaletách...
  • Odstraňuje zápach moči, zvratok, exkrementov...
  • Je možné ho použiť všade tam, kde sa vyskytuje problém zápachu...
bioExpert ODOR STOP sa vyznačuje veľmi širokými možnosťami použitia. Výrobok je možné aplikovať priamo na zdroj spôsobujúci zápach. Vďaka unikátnej technológii je to univerzálny prostriedok proti zápachu...Hlavnou výhodou prípravku bioExpert ODOR STOP je jeho okamžitý účinok a odstraňovanie zápachov. Nežiadaný zápach zmizne ihneď. Tekutina je nehorľavá, nie je výbušná a nie je veľmi prchavá, je plné biodegradovateľná a bezpečná pre životné prostredie.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0