Sanidenn akvárium
Sanidenn akvárium

Sanidenn akvárium

12,00 €
S DPH
Prášok

 

Popis:

Sanidenn akvárium je biopreparát – biologický prípravok, ktorý ekologickým, prírodným spôsobom likviduje organický odpad v akváriách. Je to zmes zložená z aktivačnej zložky a starostlivo pripraveného kompozitu nezávadných, nepatogénnych užitočných mikroorganizmov – baktérií s presne vymedzeným rozhraním ich vplyvu, ktorých úlohou je rozklad a degradácia škodlivých látok: amoniaku, dusičnanov, sírovodíka, indolu, skatolu, merkaptánov, fosforu a iných jedno- alebo viac uhlíkových organických zlúčenín. Mikrobiologický kompozit má schopnosť viazať na seba ťažké kovy, meniť hodnoty pH v akváriovej vode a vysokú účinnosť pri odstraňovaní organického aj chemického znečistenia prírodnej vody v akváriu.

 

Kľúčové vlastnosti:

Materiál: profesionálna bakteriálna zmes, minerálny nosič, protizápachová zložka

Univerzálne využitie: akvárium, vnútorné nádrže pre ryby, chovné stanice exotických rýb, vnútorné chovy kreviet a iných sladkovodných živočíchov

Ekologický produkt: Produkt zabezpečuje prírodný proces rozkladu, ktorý je udržateľný a 100% ekologický. Obal je 100% recyklovateľný.

 

Technické údaje:

Dávkovanie: 5g na 100l akváriovej vody 1x týždenne, pri výraznom zápachu alebo rozsiahlom znečistení 10g na 100l akváriovej vody 1x týždenne. Pri zabiehaní akvária (bez rýb) 20g na 100l prvá dávka, po 14 dňoch znovu 20g na 100l

Aplikácia: Správne stanovené a odmerané množstvo biopreparátu vysypte do nekovovej nádoby. Zalejte akváriovou vodou a rozmiešajte nekovovým predmetom. Zmes následne vylejte do akváriového filtra alebo priamo do akvária.

Upozornenie: Spôsobuje biele zafarbenie akváriovej vody. Baktérie sa usadia do filtrácie a na dno, pre ryby a vodné živočíchy je takto zafarbená voda neškodná. Výrazné prečistenie vody od zafarbenia je badateľné už po 2-3 hodinách pri správne nadimenzovanej zapnutej filtrácii.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote v uzavretej nádobe. Chráňte pred slnečným žiarením.

Bezpečnostné pokyny: Dodržiavajte ochranné opatrenia pre manipuláciu a zaobchádzanie so sypkými a prachovými látkami. Nevhodné manipulovanie s prípravkom môže vytvoriť prach. Inhalácia môže vyvolať alergické reakcie u citlivých jedincov. Dlhší kontakt s kožou môže spôsobiť drobné podráždenie. Pri vdýchnutí odíďte zo zaprášenej miestnosti, pri zasiahnutí očí vypláchnite vodou, pri kontakte s kožou omyte vodou, pri požití vypláchnuť ústa a hrdlo vodou. Ak nastane alergická reakcia, navštívte lekára.

 

Výhody:

Jednoduché použitie: Produkt aplikujete okamžite a priamo tam, kde je potrebný, jednoducho a pohodlne – do akvária alebo priamo do filtra

Okamžitý efekt: Produkt sa aktivuje ihneď po kontakte s vodou, bez čakania

Maximálna účinnosť: Zlepšite biologické procesy čistenia vody vo vašom akváriu

Cenová dostupnosť: S našimi produktami šetríte investičné aj prevádzkové náklady na údržbu akvárií

 

Špecifické výhody:

Zabraňuje tvorbe rias

Zlepšuje priezračnosť vody

Zlepšuje parametre vody

Pôsobí preventívne proti širokému spektru chorôb a infekcií

Je neškodný voči rybám a iným živočíchom v sladkovodnom akváriu

Upravuje hodnotu ph na cca 7-8

Účinne potláča rozvoj patogénnych mikroorganizmov

Zabezpečuje efektívny prírodný proces rozkladu organického odpadu

 

Prečo si vybrať e-shop Bioseptik?

Záruka kvality: Všetky naše produkty prechádzajú prísnymi kontrolami kvality.

Odborná pomoc: Náš tím odborníkov je pripravený vám pomôcť s akýmikoľvek otázkami.

Rýchla doprava: Vyskúšajte rýchle a spoľahlivé doručovacie služby.

 

Čistú budúcnosť tvoríme spolu s vami.

S e-shopom Bioseptik investujete do udržateľného čistenia odpadových vôd a bioremediácie – prírodného procesu odstraňovania znečistenia. Objednajte si ešte dnes a pridajte sa k radom spokojných zákazníkov využívajúcich naše špičkové produkty.

45 Položky
Žiadne recenzie
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.