Sanidenn domáci miláčik
Sanidenn domáci miláčik

Sanidenn domáci miláčik

12,00 €
S DPH
Prášok

 

Popis:

Sanidenn domáci miláčik je biopreparát – biologický prípravok, ktorý ekologickým, prírodným spôsobom zlepšuje proces odstraňovania organického odpadu v podstielkach pre domácich miláčikov. Je to zmes zložená z aktivačnej zložky a starostlivo pripraveného kompozitu nezávadných, nepatogénnych užitočných mikroorganizmov – baktérií s presne vymedzeným rozhraním ich vplyvu, ktorých úlohou je rozklad a degradácia škodlivých látok: amoniaku, dusičnanov, sírovodíka, indolu, skatolu, merkaptánov, fosforu a iných jedno- alebo viac uhlíkových organických zlúčenín. Mikrobiologický kompozit má schopnosť viazať na seba ťažké kovy, regulovať žiadané procesy fermentácie a má vysokú účinnosť pri zamedzovaní rozvoja patogénnych mikroorganizmov, rovnako ako aj foriem prežívajúceho hmyzu, parazitov, plesní a húb ich enzymatickým rozkladom.

 

Kľúčové vlastnosti:

Materiál: profesionálna bakteriálna zmes, minerálny nosič, protizápachová zložka

Univerzálne využitie: podstielky pre domácich miláčikov ako sú zajace, exotické vtáky, morské prasiatka, mini prasiatka, škrečky, hlodavce a iné

Ekologický produkt: Produkt zabezpečuje prírodný proces rozkladu, ktorý je udržateľný a 100% ekologický. Obal je 100% recyklovateľný.

 

Technické údaje:

Dávkovanie: 5g na 1m2 podstielky 1x týždenne. Pri väčšom znečistení, alebo výraznom zápachu 20g na 1m2 podstielky 1x týždenne.  

Aplikácia: Správne stanovené a odmerané množstvo biopreparátu vysypte priamo na podstielku. Prípravok sa aktivuje vodou/vlhkosťou, ak je podstielka suchá produkt pridajte do vody do nekovovej nádoby a rozmiešajte ho nekovovým predmetom, potom zmes rovnomerne rozlejte po celej ploche podstielky a následne ju premiešajte. Je dôležité, aby sa produkt dostal aj do ťažko dostupných miest.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote v uzavretej nádobe. Chráňte pred slnečným žiarením.

Bezpečnostné pokyny: Dodržiavajte ochranné opatrenia pre manipuláciu a zaobchádzanie so sypkými a prachovými látkami. Nevhodné manipulovanie s prípravkom môže vytvoriť prach. Inhalácia môže vyvolať alergické reakcie u citlivých jedincov. Dlhší kontakt s kožou môže spôsobiť drobné podráždenie. Pri vdýchnutí odíďte zo zaprášenej miestnosti, pri zasiahnutí očí vypláchnite vodou, pri kontakte s kožou omyte vodou, pri požití vypláchnuť ústa a hrdlo vodou. Ak nastane alergická reakcia, navštívte lekára.

 

Výhody:

Jednoduché použitie: Produkt aplikujete okamžite a priamo tam, kde je potrebný, jednoducho a pohodlne

Okamžitý efekt: Produkt sa aktivuje ihneď po kontakte s vodou alebo vlhkosťou, bez čakania

Maximálna účinnosť: Zvýšte hygienický štandard a čistotu podstielok vašich domácich miláčikov

Cenová dostupnosť: S našimi produktami šetríte investičné aj prevádzkové náklady

 

Špecifické výhody:

Je bezpečný pre zvieratá

Odstraňuje zápach

Zabraňuje šíreniu patogénnych mikroorganizmov

Je prevenciou pred širokým spektrom chorôb

Zlepšuje hygienický štandard podstielky

 

Prečo si vybrať e-shop Bioseptik?

Záruka kvality: Všetky naše produkty prechádzajú prísnymi kontrolami kvality.

Odborná pomoc: Náš tím odborníkov je pripravený vám pomôcť s akýmikoľvek otázkami.

Rýchla doprava: Vyskúšajte rýchle a spoľahlivé doručovacie služby.

 

Čistú budúcnosť tvoríme spolu s vami.

S e-shopom Bioseptik investujete do udržateľného čistenia odpadových vôd a bioremediácie – prírodného procesu odstraňovania znečistenia. Objednajte si ešte dnes a pridajte sa k radom spokojných zákazníkov využívajúcich naše špičkové produkty.

100 Položky
Žiadne recenzie
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.