BIOstar 50 tabliet do umývačky riadu

SKU: 5623_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
BIOstar 50 tabliet do umývačky riadu BIOTablety do umývačky riadu odstraňujú všetky nečistoty a zanechávajú čisté a lesklé riady a ich environmentálna bezpečnosť bola potvrdená certifikátom envir...

Popis

BIOstar 50 tabliet do umývačky riadu BIOTablety do umývačky riadu odstraňujú všetky nečistoty a zanechávajú čisté a lesklé riady a ich environmentálna bezpečnosť bola potvrdená certifikátom environmentálnej značky EÚ. Ich inovatívna receptúra obsahuje 100% prírodného pôvodu sódy a aktívny kyslík, ktorý účinne odstraňuje usadeniny z kávy a čaju. Prírodný bioaktívny faktor s probiotikami obsahujúcimi bezpečné, špeciálne vybrané probiotické kmene prirodzene odstraňuje zvyšky z tukov, škrobu a bielkovín, čím zabezpečuje hygienu interiéru umývačky riadu a zabraňuje tvorbe nepríjemných zápachov.

DÁVKOVANIE: 1 tableta/1 prací cyklus - bez ohľadu na stupeň znečistenia a tvrdosti vody. V prípade veľmi tvrdej vody nad 17 dH / 30fH sa na zvýšenie účinnosti prania odporúča použiť ochrannú soľ a oplachovací prostriedok. Ak sa tableta úplne nerozpustí, odporúča sa umiestniť ju na spodnú časť umývačky riadu.

BIOTablety nepoužívajte na čistenie ručne maľovaného porcelánu, krištáľu, striebra, zlata, medi, hliníka a dreva.

SKLADOVANIE: Skladujte na suchom mieste mimo dosahu detí. Uchovávajte v tesne uzavretom obale. Nevystavujte mrazu. Dátum exspirácie na obale.

ZLOŽENIE: 5 - 15% bieliacich látok na báze kyslíka, <5% polykarboxylátov, <5% fosfonátov, <5% neiónových povrchovo aktívnych látok, enzýmov. 100% SODIUM PRÍRODNÉHO PÔVODU BEZ ŠKODLIVÝCH CHEMICKÝCH LÁTOK PRÍRODNÝ BIOAKTÍVNY FAKTOR BIOLOGICKY ROZLOŽITEĽNÝ Environmentálna značka EÚ: PL / 015/001

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0