Sanidenn akvárium 4,5kg

Zoznam želaní
SKU: 824_2
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
SANIDENN AKVÁRIUMZlepšuje priezračnosť vody v akváriuRozkladá tuhý odpad a usadeniny na dne akváriaPôsobí preventívne proti širokému spektru chorôb a infekciíZlepšuje funkciu filtrácieNeškodný voči ry...
Dostupnosť:

Skladom - 100000ks

120.00 €


Ďalšie varianty:

Načítavanie...

Popis

SANIDENN AKVÁRIUM

  • Zlepšuje priezračnosť vody v akváriu
  • Rozkladá tuhý odpad a usadeniny na dne akvária
  • Pôsobí preventívne proti širokému spektru chorôb a infekcií
  • Zlepšuje funkciu filtrácie
  • Neškodný voči rybám a iným živočíchom v akváriu
  • Účinne potláča rozvoj baktérií a patogénnych mikroorganizmov
  • Viaže na seba kovy aj ťažké kovy
  • Degraduje škodlivé látky: amoniak, dusičnany, sírovodík, indol, skatol, merkaptány, zlúčeniny fosforu
  • Aplikáciou dochádza k priaznivej obnove mikrobiologickej rovnováhy ekosystému

Biopreparát je zložený z aktivačnej zložky a starostlivo zloženého kompozitu nepatogénnych mikroorganizmov s presne vymedzeným rozhraním ich vplyvu, ktorých úlohou je rozklad a degradácia škodlivých látok: amoniaku, dusičnanov, sírovodíka, indolu, skatolu, merkaptánov, fosforu a iných jedno- alebo viac uhlíkových organických zlúčenín. Mikrobiologický kompozit má schopnosť viazať na seba ťažké kovy, meniť hodnoty pH v sladkovodných akváriách a vysokú účinnosť pri zamedzovaní rozvoja patogénnych mikroorganizmov.

Dávkovanie: 5g 100l akváriovej vody raz za 14-30 dní, pri výraznom zápachu alebo rozsiahlom znečistení 20g na 100l akváriovej vody raz za týždeň. Pri zabiehaní akvária 20g na 100l prvá dávka, po 14 dňoch znovu 20g na 100l.

Použitie: Správne stanovené a odmerané množstvo biopreparátu vysypte do plastovej nádoby. Zalejte vlažnou vodou a rozmiešajte nekovovým predmetom. Zmes následne vylejte do akváriového filtra alebo priamo do akvária.

Pozor! Pri väčších dávkach spôsobuje biele zafarbenie akváriovej vody. Baktérie sa usadia do filtrácie a na dno, pre ryby je takto zafarbená voda neškodná. Výrazné prečistenie vody je badateľné už po 2-3 hodinách pri správne nadimenzovanej zapnutej filtrácii.

Balenie: 4.5kg, prášok

Biopreparát nepredstavuje žiadne riziko pre ľudí, zvieratá a životné prostredie a nevyžaduje pri svojej aplikácii dodržiavanie osobitných bezpečnostných opatrení.

Atest: PZH/HT-2684/2012

Doba použiteľnosti biopreparátu je 24 mesiacov, od otvorenia výrobku.

Hodnotenia

0.0