Biokompost

Zoznam želaní
SKU: 4820_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
BIOKOMPOST je zmes nezávadnych, nepatogénnych užitočných baktérií a enzymov, ktoré ekologocky rozkladajú odpad organického pôvodu. Tym zvyšujú rýchlosť zrenia kompostu a znižujú objem kompostovaného m...

Od 2.70 €

Načítavanie...

Popis

BIOKOMPOST je zmes nezávadnych, nepatogénnych užitočných baktérií a enzymov, ktoré ekologocky rozkladajú odpad organického pôvodu. Tym zvyšujú rýchlosť zrenia kompostu a znižujú objem kompostovaného materiálu. Takto vytvorený kompost je bohatý na potrebné živiny, bez plesni a nepríjemného zápachu. Prípravok zpracuje všetok záhradný a domáci biologický odpad.

Návod na použitie a dávkovanie:

Obsah balenia/podľa potreby/ aktivujeme v 10 litroch vlažnej vody /cca 30-40°C/, najlepšie v plastovej nádobe.Po 20-tich minutách roztok nalejeme na kompostovaný materiál. Pri čerstvo pokosenej tráve vykonávame zálievku aktivovaným prípravkom až na piaty deň.

Dávkovanie:

Pípravok Biokompost zpracuje až 5m3 kompostovaného materiálu. Dávkujte teda iba potrebnú časť.

Upozornenie:

Pri príprave roztoku nepoužívajte kovové nádoby a predmety! Kompost nezakladajte pri teplote nižšej ako 10°C. Chránte pred vyschnutím. Úpravu pH vykonajte vápnom až po ukončení procesu kompostovania

Skladovanie:

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 30 °C mimo dosahu detí!

Bezpečnostné pokyny:

Nevhodné zaobchádzanie môže vytvoriť prach. Inhalácia môže vyvolať alergické reakcie u citlivých jedincov. Dlhší kontakt s kožou môže spôsobiť drobné podráždenie. Pri vdychnutí odíďte zo zaprášenej miestnosti, pri zasiahnutí očí vypláchnite vodou, pri kontakte s kožou opláchnite vodou a v prípade požitia vypláchnite ústa a hrdlo vodou. Ak nastane alergická reakcia, doporučujeme navštíviť lekára.

Schválené štátnym zdravotným ústavom v Prahe.

Balenie: 100 g, 1kg

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0