Sanidenn žumpa, septik, ČOV 25kg

Zoznam želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
SANIDENN ŽUMPA, SEPTIK, ČOVEliminuje zápachRozkladá tukyRedukuje sedimenty na dne nádržíDokonale uvoľňuje kanalizačné rozvody a drenážne systémyÚčinne potláča rozvoj baktérií a patogénnych mikroorgani...
Dostupnosť:

Skladom - 100ks

400.00 €


Ďalšie varianty:

Načítavanie...

Popis

SANIDENN ŽUMPA, SEPTIK, ČOV

  • Eliminuje zápach
  • Rozkladá tuky
  • Redukuje sedimenty na dne nádrží
  • Dokonale uvoľňuje kanalizačné rozvody a drenážne systémy
  • Účinne potláča rozvoj baktérií a patogénnych mikroorganizmov 
  • Viaže na seba kovy aj ťažké kovy
  • Degraduje škodlivé látky: amoniak, dusičnany, sírovodík, indol, skatol, merkaptány, zlúčeniny fosforu
  • Aplikáciou dochádza k priaznivej obnove mikrobiologickej rovnováhy ekosystému

Biopreparát je zložený z aktivačnej zložky a starostlivo zloženého kompozitu nepatogénnych mikroorganizmov s presne vymedzeným rozhraním ich vplyvu, ktorých úlohou je rozklad a degradácia škodlivých látok: amoniaku, dusičnanov, sírovodíka, indolu, skatolu, merkaptánov, fosforu a iných jedno- alebo viac uhlíkových organických zlúčenín. Mikrobiologický kompozit má schopnosť viazať na seba ťažké kovy, regulovať žiadané procesy fermentácie, meniť hodnoty pH v odpadových vodách a tekutých výkaloch a vysokú účinnosť pri zamedzovaní rozvoja patogénnych mikroorganizmov, rovnako ako aj foriem prežívajúceho hmyzu a parazitov ich enzymatickým rozkladom.

Dávkovanie: 5 gramov alebo 1 tableta na 1 m³ odpadových vôd alebo znečisteného prostredia každých 7 dní, pri zvýšenej tukovej záťaži 20 gramov na 1 m³.

Použitie: Správne stanovené a odmerané množstvo biopreparátu vysypte do nádrže,  alebo ho aplikujte cez uzatvorený kanalizačný systém. 

Balenie: 0,25kg, 0.45kg, 0,9kg, 4.5kg, 25kg, 12ks, 24ks, 48ks, 96ks

Tablety alebo prášok

Biopreparát nepredstavuje žiadne riziko pre ľudí, zvieratá a životné prostredie a nevyžaduje pri svojej aplikácii dodržiavanie osobitných bezpečnostných opatrení.

Atest: PZH/HT-2684/2012

Doba použiteľnosti biopreparátu je 24 mesiacov, od otvorenia výrobku.


Hodnotenia

0.0