Sanidenn kompost

Zoznam želaní
SKU: 228_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
SANIDENN KOMPOSTEliminuje zápachZmenšuje objem kompostovaného materiáluPremieňa kompost na vysokovýživnú zmes s malým objemomÚčinne potláča rozvoj baktérií a patogénnych mikroorganizmovViaže na seba k...

Od 6.50 €

Načítavanie...

Popis

SANIDENN KOMPOST

  • Eliminuje zápach
  • Zmenšuje objem kompostovaného materiálu
  • Premieňa kompost na vysokovýživnú zmes s malým objemom
  • Účinne potláča rozvoj baktérií a patogénnych mikroorganizmov
  • Viaže na seba kovy aj ťažké kovy
  • Degraduje škodlivé látky: amoniak, dusičnany, sírovodík, indol, skatol, merkaptány, zlúčeniny fosforu
  • Aplikáciou dochádza k priaznivej obnove mikrobiologickej rovnováhy ekosystému

Biopreparát je zložený z aktivačnej zložky a starostlivo zloženého kompozitu nepatogénnych mikroorganizmov s presne vymedzeným rozhraním ich vplyvu, ktorých úlohou je rozklad a degradácia škodlivých látok: amoniaku, dusičnanov, sírovodíka, indolu, skatolu, merkaptánov, fosforu a iných jedno- alebo viac uhlíkových organických zlúčenín. Mikrobiologický kompozit má schopnosť viazať na seba ťažké kovy, regulovať žiadané procesy fermentácie, a vysokú účinnosť pri zamedzovaní rozvoja patogénnych mikroorganizmov, rovnako ako aj foriem prežívajúceho hmyzu a parazitov ich enzymatickým rozkladom. 

Dávkovanie: 5g alebo 1 tableta na 1 m³ kompostu každých 7 dní

Použitie: Správne stanovené a odmerané množstvo biopreparátu vysypte do plastovej nádoby. Správne odmerané množstvo prípravku zalejte vlažnou vodou a rozmiešajte nekovovým predmetom. Zmes následne rovnomerne vylejte na kompost alebo do kompostéru. Kompost následne premiešajte pre urýchlenie zefektívnenie pôsobnosti prípravku.

Balenie: 0,25kg, 0.45kg, 0,9kg, 4.5kg, 25kg, 12ks, 24ks, 48ks, 96ks

Tablety Prášok

Biopreparát nepredstavuje žiadne riziko pre ľudí, zvieratá a životné prostredie a nevyžaduje pri svojej aplikácii dodržiavanie osobitných bezpečnostných opatrení.

Atest: PZH/HT-2684/2012

Doba použiteľnosti biopreparátu je 24 mesiacov, od otvorenia výrobku.


Hodnotenia

0.0