Ludwik EKO - tablety do umývačky riadu all in one - všetko v jednej tablete

SKU: 5402_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Tablety v rozpustnej fólií odstraňujú tuk a pripáleniny. Biologicky odbúrateľné, bez konzervačných látok a bez škodlivých chemikálií. Účinnosť prania už pri 50 ° C! Ludwik Ekologický tablety do um...

Popis

Tablety v rozpustnej fólií odstraňujú tuk a pripáleniny. Biologicky odbúrateľné, bez konzervačných látok a bez škodlivých chemikálií. Účinnosť prania už pri 50 ° C!
Ludwik Ekologický tablety do umývačky riadu všetko v jednom.

Prírodná sóda účinne odstraňuje mastnotu a nečistoty. Tabletky Ludwik All In One sa dajú použiť pre všetky typy umývačiek riadu. Sú ideálne na intenzívne čistenie.

Poskytujú lesklý čistý riad so všetkými vlastnosťami moderných tabliet. Vzorec všetko v jednom: Oplach: brilantná žiara riadu a pohárov bez škvŕn. Úloha soli: vyhýbanie sa vodnému kameňu. Ochrana skla: zabraňuje stmavnutiu a dodáva lesk. Lesk nehrdzavejúcej ocele: lesk z nehrdzavejúcej ocele bez leštenia. Rozpúšťanie prisušených povrchov: rozpúšťa aj tvrdé nečistoty, ako je mleté mäso, ovsené vločky, horčica, vajcia a mlieko.

Ekologické tablety All in One zaisťujú presnú čistotu vo všetkých pracích cykloch. Obsahujú vysoko účinný, ale bezpečný Baking Soda System, ktorý odstraňuje najväčšie nečistoty, ako napríklad mastnotu alebo pripáleniny, a ľahko ich odstraňuje. Vďaka tomuto modernému zloženiu sú riady po umytí dokonale čisté a lesklé. Správne vybrané enzýmy účinne odstraňujú bielkoviny a škrob a pridanie aktívneho kyslíka eliminuje usadeniny kávy a čaju. Okrem toho systém zmäkčovania vody zabraňuje tvorbe vodného kameňa.
 
Balenie: 30ks-540g, 50ks-900g, 90ks-1620g

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0