Ludwik EKO - na umývanie riadu

Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Tekutina na umývanie riadu s vôňou citrusov a zeleného čaju, biologicky odbúrateľná, bez škodlivých chemikálií, šetrná k pokožke rúk. Jedinčný vzorec - vynikajúce výsledky umývania. Kyselina citróno...

Popis

Tekutina na umývanie riadu s vôňou citrusov a zeleného čaju, biologicky odbúrateľná, bez škodlivých chemikálií, šetrná k pokožke rúk. Jedinčný vzorec - vynikajúce výsledky umývania. Kyselina citrónová - účinné odstránenie tuku a pripáleniny. Lesk - výsledkom je čistý a lesklý riad. Vôňa citrusu a zeleného čaju. Ochrana -jemne na pokožku. Obsahuje glycerín. Prípravok spĺňa veľmi vysoké ekologické, kvalitatívne a zdravotné požiadavky, čo potvrdzuje ekologický certifikát EÚ.

Unikátna receptúra systému kyseliny citrónovej účinne odstraňuje mastnotu a popáleniny, zaručuje vysokú účinnosť umývania riadu. Vďaka tomu je riad po umytí čistý a lesklý. Účinnosť umývania potvrdená nezávislým certifikovaným výskumným laboratóriom. Biodegradačný certifikát, dermatologicky testovaný. Spôsob požitia: 5 ml (čajová lyžička) tekutiny na 5 litrov vody. Skladujte na suchom mieste pri teplote 0 - 30 ° C.

Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladujte vo vzdialenosti najmenej 1,5 m od vykurovacích zariadení. Varovania a ďalšie informácie: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak potrebujete lekársku pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

V prípade kontaktu s očami: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Obal zneškodnite v súlade s miestnym systémom nakladania s komunálnym odpadom.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0