Lipobakt - rozklad tukov 500ml

Zoznam želaní
SKU: 117_1
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Prípravok na odstraňovanie mastnoty LIPOBAKT. Tuky, ktoré používame v domácnostiach, sú častou príčinou upchatého potrubia. Tuky sa ukladajú v dlhých potrubiach s nízkym spádom, v rôznych kolenách, re...
Dostupnosť:

Skladom - 99974ks

10.00 €


Ďalšie varianty:

Načítavanie...

Popis

Prípravok na odstraňovanie mastnoty LIPOBAKT.

Tuky, ktoré používame v domácnostiach, sú častou príčinou upchatého potrubia. Tuky sa ukladajú v dlhých potrubiach s nízkym spádom, v rôznych kolenách, redukciách alebo spojoch. Mastnota sa v potrubí usádza aj v tedy, ak potrubím preteká menšie množstvo odpadových vôd v pomere s veľkým množstvom tuku.

Prípravok LIPOBAKT slúži ako mikrobiologický odstraňovač mastnoty. Na odstraňovaní mastnoty sa podieľajú lipázy, teda extracelulárne enzýmy, ktoré vznikajú pomocou vhodne zvolenej kombinácii bakteriálnych kmeňov s vysokým podielom lipolytickej aktivity. Tieto baktérie majú schopnosť aktívne sa šíriť vo vnútri kanalizačných potrubí, ktoré sú pokryté vrstvou tuku, a hlboko preniknúť do vnútra tukových usadenín. V prítomnosti lipáz sa tuky rozkladajú na glycerol a voľné mastné kyseliny. Tieto sa následne využívajú ako stavebná látka pri výstavbe biologických membrán alebo sa mineralizujú na jednoduché anorganické zlúčeniny.

DÁVKOVANIE PRÍPRAVKU LIPOBAKT

PREVENTÍVNE Domácnosť: 100ml prípravku sa zriedi v 1 litri vody a veleje sa do kanalizačného odtoku. Prípravok sa aplikuje každých 30 dní a nechá sa pôsobiť počas noci. Gastronómia - hotelierstvo: 100ml prípravku sa zriedi v 1 litri vody a veleje sa do kanalizačného odtoku. Prípravok sa aplikuje každých 7 dní, na konci pracovnej doby, v čase, kedy sa po istú dobu kanalizácia nebude používať. Lapače tukov: 100ml prípravku sa zriedi v 1 litri vody a rozleje sa po povrchu tukového filmu v lapači tukov. Prípravok sa aplikuje každých 7-14 dní v závislosti od množstva tuku. ČOV: 100ml prípravku sa vyleje do kanalizačného odtoku alebo do WC. Prípravok sa aplikuje každých 14 dní, v prípade, ak dochádza ku kryštalizácii tukov a k vytváraniu povrchového filmu, 200ml prípravku sa zriedi v 2 litroch vody a vyleje sa na povrchu tukového filmu.

KRÁTKODOBÉ PROBLÉMY - NADMERNÉ VYPÚŠTANIE TUKOV DO KANALIZÁCIE Domácnosti: 100ml prípravku sa zriedi v 1 litri vody a roztok sa vyleje do kanalizačného odtoku. Prípravok sa aplikuje každých 7 dní a nechá sa pôsobiť počas noci. Gastronómia - hotelierstvo: 100ml prípravku sa zriedi v 1 litri vody a roztok sa vyleje do kanalizačného odtoku. Prípravok sa aplikuje 2-3 krát týždenne, na konci pracovnej doby, v čase, kedy sa na istú dobu kanalizácia nebude používať.

SPRIECHODNENIE UPCHATEJ KANALIZÁCIE (pomalé odtekanie, bublanie a pod.) Domácnosti: 100ml prípravku sa zriedi v 1 litri vody a roztok sa vyleje do kanalizačného odtoku. Aplikuje sa denne do doby, kým problém nepominie. Gastronómia - hotelierstvo: 100ml prípravku sa zriedi v 1 litri vody a roztok sa vyleje do kanalizačného odtoku. Prípravok sa aplikuje každých deň, na konci pracovnej doby, v čase, kedy sa po istú dobu kanalizácia nebude používať. Dôležité upozornenie: na riedenie prípravku používajte vlažnú vodu, pred použitím roztoku, zatraste s nádobou s roztokom. Bezpečnostné opatrenia: Prípravok používajte podľa návodu, ktorý je uvedený na etikete výrobku. Uchovajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste v uzatvorenej nádobe. Chráňte pred slnečným žiarením a uchovávajte mimo dosahu tepelných zdrojov. Trvanlivosť 24 mesiacov od dátumu výroby Balenie - fľaša 0,5 litra, kanister 5 litrov

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0