DB406 čistič odpadu do kuchyne 100g

Zoznam želaní
SKU: 111_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Mikrobiologicky komplexný prípravok určený na čistenie kuchynských odtokov z organických blokád (drenážne systemy, sifóny, umývadlá atď.) Prípravok je bezpečný a nepredstavuje žiadne riziko poškodenia...
Dostupnosť:

Skladom - 99998ks

7.90 €

Popis

Mikrobiologicky komplexný prípravok určený na čistenie kuchynských odtokov z organických blokád (drenážne systemy, sifóny, umývadlá atď.) Prípravok je bezpečný a nepredstavuje žiadne riziko poškodenia sanitárneho zariadenia. 

Vďaka vysokej metabolickej kapacite použitých baktérií odstraňuje mastné usadeniny, bielkoviny, škrob a ďalšie organické zvyšky, ktoré môžu byť zdrojom upchatia. Zabraňuje tvorbe nepríjemných zápachov v drenážnych systémoch. Používa sa pravidelne, zabraňuje upchatiu.

Zloženie:

Prípravok pozostáva z kompozícií nepatogénnych mikroorganizmov. Prípravok neobsahuje žiadne chemické látky klasifikované ako nebezpečné. Jeho zložky sú úplne biologicky odbúrateľné a nepredstavujú hrozbu pre prírodné prostredie. Baktérie nachádzajúce sa v prípravku po prechode do kanalizačného systému spôsobujú ďalšiu degradáciu organických zlúčenín, čo podporuje procesy využívania odpadových vôd v septikoch a čistiarňach odpadových vôd.

Dávkovanie:

Ideálne večer alebo v prípade, aby kanalizácia nebola používaná na niekoľko hodín. 
5 gramov a zalejeme asi 1/2 litrom vlažnej vody. 
Prípravok používame každých 30 dní ako preventívne opatrenie alebo častejšie v závislosti od rozsahu problému (množstvo vypusteného tuku, priemer drenážnych rúrok, pokles v kanalizačnej sieti atď.). V prípade zablokovania  a úplného alebo čiastočného opchatia odtoku by sa prípravok mal aplikovať každý deň, až kým sa problém nevyrieši.

Hmotnosť:

• 100 gramov - (20 dávok)

Bezpečnostné opatrenia:

Prípravok používajte podľa pokynov na etikete. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste v uzavretej nádobe. Chráňte pred slnečným žiarením.

Dátum exspirácie:
24 mesiacov od dátumu výroby.

Hodnotenia

0.0