DB206 čistič odpadu do kúpeľne 100g

Zoznam želaní
SKU: 112_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Mikrobiologicky komplexný prípravok určený na čistenie kúpeľňových vpustov z organických blokád (sprchovacie vaničky, drenážne systemy, vane, sifóny, umývadlá atď.) a na udržanie priechodnosti v sani...
Dostupnosť:

Nedostupný

9.50 €

Popis

Mikrobiologicky komplexný prípravok určený na čistenie kúpeľňových vpustov z organických blokád (sprchovacie vaničky, drenážne systemy, vane, sifóny, umývadlá atď.) a na udržanie priechodnosti v sanitárnej inštalácii. Prípravok je bezpečný a nepredstavuje žiadne riziko poškodenia sanitárneho zariadenia. Vďaka vysokej metabolickej kapacite použitých baktérií odstraňuje mastné usadeniny, bielkoviny a vlasy, zvyšky kože a nechty.

Zabraňuje tvorbe nepríjemných zápachov v drenážnych systémoch.

Používa sa pravidelne, zabraňuje zablokovaniu.

Prípravok zavedený do sanitárnej inštalácie spôsobuje: rozklad alebo prevenciu tvorby organických usadenín v drenážnych zariadeniach, odstránenie zápachu zo sifónov a drenážnych systémov, rozklad bielkovín, tukov, uhľohydrátov a vlasov a nechtov, zabránenie upchávaniu kanalizačných potrubí.

Zloženie: Prípravok pozostáva z kompozície nepatogénnych mikroorganizmov. Prípravok neobsahuje žiadne chemické látky klasifikované ako nebezpečné. Jeho zložky sú úplne biologicky odbúrateľné a nepredstavujú hrozbu pre prírodné prostredie. Baktérie nachádzajúce sa v prípravku po prechode do kanalizačného systému spôsobujú ďalšiu degradáciu organických zlúčenín, čo podporuje procesy využívania odpadových vôd v septikoch a čistiarňach odpadových vôd.

Dávkovanie: Prípravok by mal byť zavedený do sanitárneho zariadenia večer alebo v prípade, aby kanalizácia nebola používaná niekoľko hodín. Produkt aplikujeme v množstve 5 gramov na asi 1/2 litra vlažnej vody. Prípravok používame každých 30 dní ako preventívne opatrenie alebo častejšie v závislosti od rozsahu problému (počet ľudí, ktorí používajú kúpeľňu, vypúšťanie odpadovej vody, množstvo vypusteného tuku, priemer drenážnych potrubí, pokles v kanalizačnej sieti atď.). V prípade zablokovania a úplného alebo čiastočného nedostatku drenáže by sa prípravok mal aplikovať každý deň, až kým sa problém nevyrieši.

Hmotnosť: • 100 gramov - (20 dávok)

Bezpečnostné opatrenia: Prípravok používajte podľa pokynov na etikete. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste v uzavretej nádobe. Chráňte pred slnečným žiarením. Dátum exspirácie: 24 mesiacov od dátumu výroby.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0