Čistič odpadov 100g, 1kg

Zoznam želaní
SKU: 223_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Veľmi koncentrovaný 100% ekologický produkt určený pre:rozklad organického odpadu,likvidáciu zápachu. BIOLINE je zmes nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkla...

Od 2.70 €

Načítavanie...

Popis

Veľmi koncentrovaný 100% ekologický produkt určený pre:

  • rozklad organického odpadu,
  • likvidáciu zápachu.

BIOLINE je zmes nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú všetok organický odpad usadený v potrubí a sifónoch/usadeniny z mydla, tuky z kuchyne, vlasy, fúzy a pod./.

Vhodný do všetkých typov odpadu, ako v domácnosti, tak aj v reštauráciách a iných prevádzkach. Pravidelnou aplikáciou zabezpečíte bezchybný odtok bez nepríjemného čistenia a zápachu.

Návod na použitie a dávkovanie:

V litri vlažnej vody /cca 30-40°C/ rozmiešajte 1/4 balenia a po 20-tich minútach aktivácie môžete pripravený roztok naliať do ošetrovaného sifónu či odpadu.

Dávkovanie:

Obsah balenia je určený pre ošetrenie 4 sifónov a následných odpadových potrubí. Výhody používania: neobsahuje kyseliny či luhy a teda nepoškodzuje potrubie pri pravidelnom používaní pôsobí preventívne odstraňuje nepríjemný zápach netoxický, šetrný k životnému prostrediu vhodné pre biologické čističky odpadových vôd,

Upozornenie: Pri príprave roztoku nepoužívajte kovové nádoby a predmety! Aplikujte prípravok tak, aby odpad nebol aspoň 6 hodí používaný!

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste do 30 °C a mimo dosahu detí!

Bezpečnostné pokyny: nevhodné zaobchádzanie môže vytvoriť prach. Inhalácia môže vyvolať alergické reakcie u citlivých jedincov. Dlhší kontakt s kožou môže spôsobiť drobné podráždenie. Pri vdýchnutí odíďte zo zaprášenej miestnosti, pri zasiahnutí očí vypláchnite vodou, pri kontakte s kožou omyte vodou, pri požití vypláchnuť ústa a hrdlo vodou. Ak nastane alergická reakcia, navštívte lekára.

Spotrebujte do: 18 mesiacov od dátumu výroby.

Výrobok je schválený Štátnym zdravotným ústavom v Prahe

Hodnotenia

0.0