BIOstar Univerzálna tekutina 800 ml

Zoznam želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
BIOstar Univerzálna tekutina 800 ml Univerzálna tekutina s prírodným levanduľovým extraktom je prírodný čistiaci prostriedok určený na umývanie všetkých umývateľných povrchov v domácnosti. Použitie...
Dostupnosť:

Skladom - 85ks

3.50 €

Popis

BIOstar Univerzálna tekutina 800 ml

Univerzálna tekutina s prírodným levanduľovým extraktom je prírodný čistiaci prostriedok určený na umývanie všetkých umývateľných povrchov v domácnosti. Použitie aktívnych prírodných čistiacich zložiek rastlinného pôvodu v kombinácii s prírodným bioaktívnym faktorom s probiotikami, ktoré obsahujú bezpečné, špeciálne vybrané probiotické kmene, prirodzene poskytuje vyčisteným povrchom lesk, čistotu a hygienu.

NÁVOD NA POUŽITIE: Na čistenie veľkých plôch: rozrieďte 1 viečko 5 litrami vody. Vyčistite povrch rozriedeným roztokom bez preplachovania. V prípade silného znečistenia: na vlhkú handričku naneste malé množstvo tekutiny. Vyčistite a potom opláchnite alebo utrite navlhčenou textíliou.

ODPORÚČANIA: V prípade pochybností sa odporúča vykonať test na malej ploche na málo viditeľnom mieste. Neodporúča sa používať na nechránené drevené povrchy. Uchovávajte pri teplote 5 - 30 ° C.

ZLOŽENIE: <5% neiónových povrchovo aktívnych látok, <5% aniónových povrchovo aktívnych látok, prírodná vôňa (linalool). Okrem toho obsahuje: Aqua, Alkohol, Glycerín, Benzoát sodný, Kyselina citrónová, Xantánová guma, Sorbát draselný, sekvestrant, Izopropylalkohol, Metyletyl Ketón, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Bacillus spp., Denatonium Benzoate. Dátum exspirácie na obale. Prírodný čistiací prostriedok bol schválený organizáciou ECOCERT Greenlife v súlade s normou ECOCERT dostupnou na adrese http://detergents.ecocert.com/en. Kvapalná receptúra je založená na 99% prírodných surovín, je bezpečný pre životné prostredie.

Neobsahuje škodlivé látky: fosfáty, fosfonáty.

Obal je 100% recyklovateľný. Dodržiavajte odporúčané dávkovanie, aby ste znížili dopad na prírodné prostredie. 99% ZLOŽKY PRÍRODNÉHO PÔVODU BEZ PARABENSOV BEZ FARIEB BEZ ŠKODLIVÝCH CHEMICKÝCH LÁTOK PRÍRODNÝ VÝŤAŽOK Z LEVANDULE PRÍRODNÝ BIOAKTÍVNY FAKTOR PRE VŠETKY PRACOVNÉ OBLASTI BIODEGRADOVATEĽNÉ ZLOŽKY

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0