BIOstar Toaletný gél do WC 750 ml

SKU: 103_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
BIOstar Toaletný gél 750 ml Ekologický gél s prírodným levanduľovým extraktom na čistenie toaliet a iných sanitárnych povrchov, efektívne čistí, odstraňuje usadeniny a vodný kameň z toaliet, keramic...

Popis

BIOstar

Toaletný gél 750 ml

Ekologický gél s prírodným levanduľovým extraktom na čistenie toaliet a iných sanitárnych povrchov, efektívne čistí, odstraňuje usadeniny a vodný kameň z toaliet, keramických a kovových umývadiel, vaní, sprchových vaničiek, obkladov, terakotových a kovových tvaroviek.

Zanecháva čisté, lesklé povrchy a príjemnú prírodnú vôňu levandule. Gélová receptúra je založená na surovinách rastlinného pôvodu.

AKO POUŽÍVAŤ:

Gél naneste priamo na špinavý povrch. Nechajte pôsobiť 10 minút a potom vyčistite kefou. Po vyčistení dôkladne opláchnite studenou vodou. V prípade silných nečistôt postup zopakujte. Nepoužívajte na poškodené alebo na kyseliny citlivé povrchy, napr. hliník, mramor. Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie. Nemiešajte s inými výrobkami.Dátum exspirácie na obale.

ZLOŽENIE:

<5% aniónové povrchovo aktívne látky, <5% neiónové povrchovo aktívne látky, <5% amfotérne povrchovo aktívne látky, kyselina citrónová, kyselina mliečna, prírodná vôňa, výťažok z levandule. Účinnosť čistenia potvrdená nezávislým certifikovaným výskumným laboratóriom. Gél neobsahuje škodlivé látky, ako napríklad: formaldehyd, reaktívne zlúčeniny chlóru, boritany, EDTA, nanosilver, mikroplasty. Gél je biologicky odbúrateľný. Obal je 100% recyklovateľný. 98% ZLOŽKY PRÍRODNÉHO PÔVODU

OBSAHUJE PRÍRODNÉ KYSELINY BEZ CHLÓRU

PRÍRODNÝ VÝŤAŽOK LEVANDULE B

IODEGRADOVATEĽNÉ ZLOŽKY

Environmentálna značka EÚ: PL / 020/018

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0