BIOstar 700 ml kuchynskej čistiacej peny

Zoznam želaní
SKU: 5615_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
BIOstar 700 ml kuchynskej čistiacej peny Pena s výťažkom z prírodného aloe vera je prírodný čistiaci prostriedok určený na čistenie umývateľných povrchov v kuchyni. Účinne odstraňuje nečistoty, popá...
Dostupnosť:

Skladom - 85ks

4.50 €

Popis

BIOstar 700 ml kuchynskej čistiacej peny

Pena s výťažkom z prírodného aloe vera je prírodný čistiaci prostriedok určený na čistenie umývateľných povrchov v kuchyni. Účinne odstraňuje nečistoty, popáleniny a lepkavé mazivá z dosiek, digestorov, umývadiel, mikrovlnnej rúry a ďalších kuchynských zariadení. Použitie aktívnych prírodných čistiacich zložiek rastlinného pôvodu v kombinácii s prírodným bioaktívnym faktorom, ktoré obsahuje bezpečné, špeciálne vybrané probiotické kmene, prirodzene poskytuje vyčisteným povrchom lesk a hygienu.

Ekologická pena, neobsahuje škodlivé látky ako: formaldehyd, reaktívne zlúčeniny chlóru, boritany, EDTA, nanosilver, mikroplasty. Obsahuje povrchovo aktívne látky rastlinného pôvodu. Fľaša je 100% recyklovateľná. Spôsob použitia: Čistený povrch nastriekajte zo vzdialenosti asi 10 cm, potom opláchnite alebo utrite navlhčenou textíliou. V prípade pretrvávajúcich nečistôt nechajte prípravok pôsobiť 5 minút, opláchnite ho alebo utrite navlhčenou textíliou. Potom dosucha utrite a získajte lesklý povrch. Dodržiavajte odporúčané dávkovanie, aby ste znížili dopad na prírodné prostredie.

  • 99% LÁTKY PRÍRODNÉHO PÔVODU
  • ODSTRAŇUJE TUKY, HORÚCE A DIRTY VISCOS
  • ZARUČUJE ČISTÉ POVRCHY
  • ZALOŽENÉ NA PRÍRODNÝCH KYSELINÁCH
  • PRÍRODNÝ BIOAKTÍVNY FAKTOR
  • BIODEGRADOVATEĽNÉ ZLOŽKY

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0