BIOstar Čistiaci koncentrát 800 ml

Zoznam želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
BIOstar Čistiaci koncentrát 800 mlKoncentrát s prírodným levanduľovým extraktom je vysoko koncentrovaný prírodný čistiaci prostriedok určený na umývanie všetkých umývateľných povrchov v domácnosti.Pou...
Dostupnosť:

Skladom - 94ks

5.00 €

Popis

BIOstar Čistiaci koncentrát 800 ml

Koncentrát s prírodným levanduľovým extraktom je vysoko koncentrovaný prírodný čistiaci prostriedok určený na umývanie všetkých umývateľných povrchov v domácnosti.

Použitie aktívnych prírodných čistiacich zložiek rastlinného pôvodu v kombinácii s prírodným bioaktívnym faktorom s probiotikami, ktoré obsahujú bezpečné, špeciálne vybrané probiotické kmene, prirodzene poskytuje vyčisteným povrchom lesk, čistotu a hygienu. Zanecháva príjemnú vôňu čerstvej levandule a verbeny.

Prírodný čistiací prostriedok bol schválený organizáciou ECOCERT Greenlife v súlade s normou ECOCERT dostupnou na adrese http://detergents.ecocert.com/en.

NÁVOD NA POUŽITIE: Na čistenie veľkých povrchov použite v prípade bežných nečistôt prípravok v zriedenej forme:

1 viečko (približne 1 polievková lyžica) na 5 l vody. V prípade silnejších nečistôt použite prípravok v koncentrovanej forme, po odstránení nečistôt povrch opláchnite vodou. Uchovávajte pri teplote 5 – 30 ° C.

ZLOŽENIE: <5% neiónových povrchovo aktívnych látok, <5% aniónových povrchovo aktívnych látok, <5% amfotérnych povrchovo aktívnych látok, prírodná vôňa (Linalool, Limonen). Okrem toho obsahuje: Aqua, chlorid sodný, kyselinu citrónovú, benzoan sodný, sorbát draselný, extrakt z kvetu Lavandula Angustifolia, extrakt z Bacil- lus, alkohol, izopropylalkohol, metyletylketón, denatoniumbenzoát.

Dátum exspirácie na obale.

Pozor. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak potrebujete lekársku pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú k dispozícii a je to ľahké. Pokračujte vo vyplachovaní. Zneškodnite obsah / nádobu do vhodných nádob v súlade s miestnym systémom nakladania s komunálnym odpadom.

Hodnotenia

0.0