BIOstar Čistiaca pena do kúpeľne 700 ml

Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
BIOstar Čistiaca pena do kúpeľne 700 mlPena s prírodným levanduľovým extraktom je prírodný čistiaci prostriedok na umývanie umývateľných povrchov v kúpeľni.  Účinne čistí povrchy z keramiky, chrómu, s...

Popis

BIOstar Čistiaca pena do kúpeľne 700 ml

Pena s prírodným levanduľovým extraktom je prírodný čistiaci prostriedok na umývanie umývateľných povrchov v kúpeľni.  Účinne čistí povrchy z keramiky, chrómu, skla, nehrdzavejúcej ocele a glazúry.

Odstraňuje nečistoty, ako je vodný kameň, škvrny, voda a usadeniny mydla. Použitie aktívnych prírodných čistiacich zložiek rastlinného pôvodu v kombinácii s prírodným bioaktívnym faktorom s probiotikami, ktoré obsahujú bezpečné, špeciálne vybrané probiotické kmene, prirodzene poskytuje vyčisteným povrchom lesk a hygienu.

Spôsob použitia: Čistený povrch ostriekajte zo vzdialenosti asi 10 cm, potom opláchnite alebo utrite navlhčenou textíliou. V prípade pretrvávajúcich nečistôt nechajte prípravok pôsobiť 5 minút, opláchnite ho alebo utrite navlhčenou textíliou. Potom dosucha utrite a získajte lesklý povrch.

ODPORÚČANIA: V prípade pochybností sa odporúča vykonať test na malej ploche na málo viditeľnom mieste. Nečistite hliníkové, mramorové, travertínové alebo vápencové povrchy. Uchovávajte pri teplote 5 - 30 ° C.

ZLOŽENIE: <5% neiónové povrchovo aktívne látky, <5% amfotérne povrchovo aktívne látky, prírodná vôňa (Linalool).  Okrem toho obsahuje: Aqua, citrát sodný, kyselinu mliečnu, kyselinu citrónovú, alkohol, glycerín, izopropylalkohol, metyletylketón, výťažok z kvetu Lavandula Angustifolia, Bacillus spp., Denatoniumbenzoát. Dátum exspirácie na obale.

Prírodný čistiaci prostriedok bol schválený organizáciou ECOCERT Greenlife v súlade s normou ECOCERT dostupnou na adrese http://detergents.ecocert.com/en. Ekologická pena, neobsahuje škodlivé látky, ako napríklad: formaldehyd, reaktívne zlúčeniny chlóru, boritany, EDTA, nanosilver, mikroplasty. Obsahuje povrchovo aktívne látky rastlinného pôvodu. 

Fľaša je 100% recyklovateľná. Dodržiavajte odporúčané dávkovanie, aby ste znížili dopad na prírodné prostredie. 

99% ZLOŽKY PRÍRODNÉHO PÔVODU ZALOŽENÉ NA PRÍRODNÝCH KYSELINÁCH PRÍRODNÝ VÝŤŽOK Z LEVANDULE PRÍRODNÝ BIOAKTÍVNY FAKTOR BIODEGRADOVATEĽNÉ ZLOŽKY.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0