BIOstar 700 ml na umývanie riadu

Zoznam želaní
SKU: 5612_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
BIOstar 700 ml kvapaliny na umývanie riadu Kvapalina s prírodným extraktom z aloe vera na ručné umývanie riadu. Účinne odstraňuje nečistoty, mastnotu a popáleniny, zanecháva čisté a lesklé riady a jej...
Dostupnosť:

Skladom - 92ks

3.00 €

Popis

BIOstar 700 ml kvapaliny na umývanie riadu Kvapalina s prírodným extraktom z aloe vera na ručné umývanie riadu. Účinne odstraňuje nečistoty, mastnotu a popáleniny, zanecháva čisté a lesklé riady a jej environmentálna bezpečnosť bola potvrdená certifikátom environmentálnej značky EÚ. Je šetrný na ruky, obsahuje glycerín.

NÁVOD NA POUŽITIE: Odporúčané dávkovanie: 5 ml (čajová lyžička) tekutiny na 5 litrov vody. Pri slabo zašpinenom riade je možné dávku znížiť. Nepoužívajte tečúcu vodu, ale ponorte riad do vody a použite odporúčanú dávku na zníženie spotreby energie a vody a zníženie znečistenia životného prostredia. Po umytí dôkladne opláchnite studenou vodou.

ZLOŽENIE: 5 až 15% aniónových povrchovo aktívnych látok, <5% neiónových povrchovo aktívnych látok, <5% amfotérnych povrchovo aktívnych látok, benzoan sodný, vôňa, prírodný extrakt z aloe vera.

Dátum exspirácie na obale. Účinnosť umývania potvrdená nezávislým certifikovaným výskumným laboratóriom. Kvapalina neobsahuje škodlivé látky, ako napríklad: formaldehyd, reaktívne zlúčeniny chlóru, boritany, EDTA, nanosilver, mikroplasty.

Fľaša je 100% recyklovateľná alebo sa môže znovu naplniť a použiť. Dermatologicky testované. Dodržiavajte odporúčané dávkovanie, aby ste znížili dopad na prírodné prostredie. 99% ZLOŽKY PRÍRODNÉHO PÔVODU BEZ ŠKODLIVÝCH CHEMICKÝCH LÁTOK PRIATEĽSKÉ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU BIODEGRADOVATEĽNÉ ZLOŽKY

Environmentálna značka EÚ: PL / 019/009

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0