BIOSEPTIK - Baktérie pre žumpy, septiky a domové ČOV

Zoznam želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Veľmi koncentrovaný 100% ekologický produkt určený na: rozklad organického odpadu likvidáciu zápachu BIOSEPTIK je zmes nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkl...

Od 2.70 €

Načítavanie...

Popis

Veľmi koncentrovaný 100% ekologický produkt určený na:

  • rozklad organického odpadu
  • likvidáciu zápachu

BIOSEPTIK je zmes nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú organické látky v septikoch, žumpách a ČOV. Odstraňuje nepríjemný zápach. Vytvára a udržiava prírodný proces rozkladu. Pri pravidelnom používaní sa neusadzuje tuhy odpad a obsah nádrže nezapácha.

Návod na použitie a dávkovanie:

Obsah sáčku aktivujte v 2 litroch vlažnej vody /cca30-40°C/ a po 25-tich minútach aplikujte cez WC alebo priamo do žumpy či septiku.

Dávkovanie:

1 balenie /100g/ je uvádzacou dávkou pre žumpu, septik, ČOV s objemom 8m3.

Následne cca 35g /1 polievková lyžica/ 1x mesačne ako dávka udržiavacia.

Výhody používania: 

Odstraňuje nepríjemný zápach.

Úspora nákladov na vyvážanie a čistenie odpadovej nádrže.

Úcta k životnému prostrediu.

Upozornenie: Pri príprave roztoku nepoužívajte kovové nádoby a predmety! Po aplikácii tohto prípravku je vhodné obmedziť používanie silovej chémie, kyselín a luhov. Skladovanie: Skladujte na suchom mieste do 30 °C a mimo dosahu detí! 

Bezpečnostné pokyny: Nevhodné manipulovanie s prípravkom môže vytvoriť prach. Inhalácia môže vyvolať alergické reakcie u citlivých jedincov. Dlhší kontakt s kožou môže spôsobiť drobné podráždenie.

Pri vdychnutí odíďte zo zaprášenej miestnosti, pri zásahu očí vypláchnite vodou, pri kontakte s kožou umyť vodou, pri požití vypláchnuť ústa a hrdlo vodou. Ak nastane alergická reakcia, doporučujeme navštíviť lekára.

Spotrebujte: Do 18 mesiacov od dátumu výroby. Balenie: 100 g, 1kg, 4x1kg, 4x100g

Výrobok je schválený Štátnym zdravotným ústavom v Prahe.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0