BIOLAKE - Čistenie jazierok 100g, 1kg

Zoznam želaní
SKU: 122_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Návod na použitie: Potrebnú časť aktivujte v 2 litroch vlažnej vody/cca 30-40°C/ a po 20-tich minútach aplikujte priamo do jazierka alebo filtrácie. Dávkovanie: Obsah balenia 100g je mesačnou dávkou...

Od 4.70 €

Načítavanie...

Popis

Návod na použitie: Potrebnú časť aktivujte v 2 litroch vlažnej vody/cca 30-40°C/ a po 20-tich minútach aplikujte priamo do jazierka alebo filtrácie.

Dávkovanie: Obsah balenia 100g je mesačnou dávkou pre jazierko velikosti 5-10 m3. V počiatočnej fáze doporučujeme rozdeliť množstvo na viac dielov a dávkovať minimálne 1x za týždeň.

Výhody používania: - zabraňuje tvorbe nežiadúcich rias - nastavuje biologickú rovnováhu - neškodí vodnej faune ani flóre Upozornenie: Pri príprave roztoku nepoužívajte kovové nádoby a predmety! Nepoužívajte vápno!

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste do 30°C a mimo dosahu detí.

Bezpečnostné pokyny: Nevhodné zaobchádzanie s prípravkom môže vytvoriť prach. Inhallácia môže vyvolať alergickú reakciu u citlivých jedincov. Dlhší kontakt s kožou môže spôsobiť drobné podráždenie. Pri vdýchnutí opustite zaprášenú miestnosť, pri zasiahnutí očí vypláchnite vodou, pri kontakte s kožou umyte vodou, pri požití vyplachnite ústa a hrdlo vodou. Ak nastane alergická reakcia, treba navštíviť lekára.

Spotrebujte do: 18 mesiacov od dátumu výroby. Balenie: 100g, 1kg Výrobok je schválený Štátnym zdravotným ústavom v Prahe.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0